درباره ترا سرور

ترا سرور با هم یاری شما عزیزان کار خود را به صورت رسمی از سال 1388 شروع و تا کنون میزبان تعداد زیادی از وب مستر های گرامی  بوده و نظر بسیاری از شما عزیزان را جلب نموده است
ترا سرور کار خود را با معرفي سرورهاي قدرتمند براي پشتيباني از سرورهاي مجازي آغاز نموده است. همسان با سرورهاي مجازي، سرورهاي اختصاصي عرضه شده، پاسخگوي مخاطبين وسيع با نيازهاي گوناگون خواهد بود. سازمانهاي دولتي، ارگان ها،‌ خبرگزاري ها، انجمن هاي بزرگ، گيم سرورها و ديگر سايتهاي بزرگ خدمات رساني در پهناي وب،‌در کنار پشتيباني ارزنده کادر فني شرکت مي توانند از خدمات گسترده اين بخش بهره مند گردند.

چرا ترا سرور به متقاضيان سرورهاي مجازي توجه ويژه اي دارد؟
سرورهاي مجازي از بيشترين اقبال در ميان جوانان و توسعه دهندگان نوپاي وب برخوردار هستند. چرا که بهترين راهکار براي افراد و يا سازمان هاي کوچکي است که با قصد برداشتن گامهاي بلندتر در راستاي ارتقاي جهان وب فارسي مي توانند با پايين آوردن هزينه هاي موجود به رشد توامان خود ادامه دهند، شايد سرورهاي مجازي بلندترين اميد براي نوخاسته گان عرصه پهناور وب است و توجه شرکتهاي فعال به اين امر، کمک بزرگي به رشد و بلوغ صنعت وب در ايران خواهد بود. اميد است، توجه پروردگار، روشنگر مسير تعالي اين عزم باشد.

صاحب امتیاز نماد ترا سرور

حمید محمد یحیی

تهران – میدان رازی خ هلال احمر خ فاتح چهر کوچه محمدی پلاک 4 واحد 4

شماره تماس: 02155686861

ایمیل: info@teraserver.ir