ترا سرور


ارائه دهنده خدمات سرور اختصاصی , سرور مجازی , هاست میزبانی , هاست دانلود , ثبت دامنه
مشاوره :
09199763827
همین حالا تماس بگیرید

مدیریت نرم افزاری سرور


مدیریت سرور

مدیریت سرورهای اختصاصی یکی از مهمترین خدماتی است که ترا سرور به مشتریان خود ارائه می‌نماید. کارشناسان فنی ترا سرور، آمادگی دارند تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان همکاری نمایند. این همکاری می‌تواند شامل بررسی یک مشکل خاص باشد و یا مانیتورینگ(Monitoring) و مدیریت مداوم سرور (Continues Server management) شما.

کارشناسان فنی ترا سرور همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه‌اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارند.

خدماتی که در بخش مدیریت سرورهای اختصاصی می‌توانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده‌است، لازم به ذکر است که خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمی‌باشد. اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی‌شود می‌توانید با بخش فروش ترا سرور تماس بگیرید و اطلاعات کامل‌تری در این خصوص دریافت نمایید.


راه‌اندازی و پیکربندی سرورهای اختصاصی

ترا سرور امکان راه‌اندازی اولیه که شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز مانند ایمیل سرور،DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و … را داراست.

سرویس راه‌اندازی و پیکربندی سرورهای اختصاصی شامل سرورهای داخل و خارج ایران می‌شود، بدین معنی که اگر شما سروری به‌صورت محلی در داخل ایران داشته باشید یا از یک دیتاسنتر خارجی سرور اجاره کرده باشید در هر دو حالت کارشناسان فنی ترا سرور امکان ارائه این سرویس را به شما دارند.

نرخ خدمات راه‌اندازی و پیکربندی وابسته به درخواست مشتری متغیر است. این خدمات از 200 هزار تومان شروع می‌شود.

برای اطلاع از جزئیات دقیق این خدمات لطفا این فایل را مطالعه فرمایید.


کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که از دیگر شرکت‌ها سرور تهیه نموده‌اند و برای انجام امور نرم‌افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش کارشناسان فنی ترا سرور پشتیبانی کامل نرم‌افزاری سرور شما را برعهده خواهند گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ ترا سرور ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان فنی ترا سرور از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند. پشتیبانی سطح سه که بالاترین پشتیبانی نرم‌افزاری قابل ارائه می‌باشد، در این سرویس به مشترک ارائه می‌شود.

هزینه سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی، بر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان متغیر بوده و از ۲۵۰ هزار تومان در ماه شروع می‌شود.

برای اطلاع از جزئیات سرویس نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی، لطفا این فایل را مطالعه فرمایید.


رفع مشکل سرورهای اختصاصی

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از کارشناسان فنی ترا سرور برای بررسی موضوع استفاده نمایید.

مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل و یا سرویس‌های مورد استفاده مانند وب‌سرور، کنترل‌پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می‌شوند.

هزینه سرویس رفع مشکل سرورهای اختصاصی، به سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل وابسته می‌باشد و از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شود.

برای اطلاع از جزئیات نرم‌افزارهایی که توسط ترا سرور پشتیبانی می‌شوند، لطفا این فایل را مطالعه فرمایید.

 

تاریخ : 3 آوریل 2016 موضوع : آی تی, امنیت, خرید سرور اختصاصی
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
برای دریافت آخرین اخبار سایت و پیشنهادات به لینک زیر مراجعه کنید
اخبار ترا سرور